ODCHYTOVÁ SLUŽBA A ÚTULEK

odchyty toulavých a zdivočelých zvířat sběr a neškodná likvidace kadáverů asistenční služby, spolupráce s IZS venčení psů, hlídání a péče o zvířata zvířecí taxi - individuální přeprava zvířat

telefon
+420 777 214 680 info@animal-rescue.cz
animal-rescue


Materiální pomoc:
Naše potřeby se v průběhu roku mění a proto je dobré se předem na materiální pomoci domluvit. Obecně uvítáme granulované krmivo Profine, desinfekční prostředky (Savo, Persteril), odčervovací přípravky, pipety a další přípravky proti parazitům. Uvítáme i pomůcky pro péči o zvířata (obojky, vodítka, hračky, záchodky pro kočky...) . Na poskytnutí materiální pomoci Vám bude na požádání vystaveno potvrzení.

Jednorázový finanční dar:
Finanční dar můžete poskytnout v hotovosti proti darovací smlouvě, nebo převodem na číslo účtu 5121511301/4000. O poskytnutí daru Vám bude vystaveno potvrzení, které můžete uplatnit při snížení daně z příjmu.

Reklama:
Nabízíme Vám možnost umístění reklamních bannerů na našich stránkách, nebo reklamních poutačů přímo v útulku. Výdaje za reklamu související s Vaší činností jsou uznatelnou daňovou položkou.

Osobní pomoc a venčení:
Velmi uvítáme také Vaše osobní přispění při úpravách a budování útulku. V tomto případě sledujte naše stránky – v aktualitách budou vždy zveřejňovány jednotlivé termíny brigád.
Jestliže chcete pejsky venčit, a v případě, že se v útulku momentálně nacházejí vhodní pejsci k venčení, uvítáme i tuto aktivitu. Je potřeba to ale konzultovat a domluvit předem telefonicky na 777 214 680.

Odchytová technika

Copyright © 2008 - 2018, Animal Rescue
Vytvořil Pavel Rampas